1. O NAS

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do sali zabaw dla dzieci.

2. LATO W MIEŚCIE - WARSZTATY 2017

Lato w mieście 2017 - Bezpieczna - Kreatywna - Atrakcyjna forma spędzania lata w mieście

3. IMPREZKI OKOLICZNOŚCIOWE

Zajęcia edukacyjno - rozwojowe dla dzieci w wieku 4 - 7 lat

4. WEJŚCIA OFERTA DLA FIRM

Mamy przyjemność zaprosić Państwa, do naszej sali zabaw dla dzieci, gdzie możecie Państwo zorganizować integracyjną imprezę firmową z udziałem dzieci pracowników.

Warsztaty z Ceramiki Artystycznej w sali zabaw Szymonek Ancymonek

Prowadzący: Pracownia Artystyczna „Republika”

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5 - 12 lat na zajęcia lepienia i szkliwienia form ceramicznych z gliny.

Zajęcia będą odbywały się w soboty o godzinie 16.00 -17.00 Na pierwsze zajęcia zapraszamy 21 września.

Etapy pracy: I etap - lepienie form z gliny. Dzieci podczas 1h (60 min.) lepią swoje autorskie, unikatowe formy z gliny ceramicznej. Prace podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka przewożone są do pracowni, gdzie schną przez kilka dni i poddawane są pierwszemu wypałowi w piecu ceramicznym 950 st. C.

II etap – szkliwienie. Po dwóch tygodniach następuje kolejne spotkanie, na którym dzieci szkliwią (malują) wcześniej ulepione i wypalone prace. Poszkliwione prace znów wracają do pracowni i są po raz drugi wypalane w piecu ceramicznym na 1060 st. C. Gotowe prace dowozimy do placówki. Dzieci zabierają swoje dzieła do domu.

Dziecko powinno uczestniczyć w dwóch zajęciach, aby wykonało pełną formę ceramiczną. Dzieci podczas dwóch zajęć wykonują jedną pracę ceramiczną.

Koszt jednych zajęć – 36 zł. Opłata zostaje pobrana za 1 cykl ( 2 zajęcia ) z góry. Najpóźniej w dniu zajęć należy wykupić karnet na 2 lub 4 zajęcia. Po wcześniejszym ustaleniu nieobecności (np.: z powodu choroby) można odrabiać w innym terminie ustalonym przez prowadzących warsztaty.

Nie odebrane prace przechowujemy przez 3 miesiące w sali zabaw.

Zapraszamy Państwa dzieci do wzięcia udziału w warsztatach. Pod naszym kierunkiem dzieci wykonają wiele rzeźb i form użytkowych w technice ceramiki artystycznej. Pracujemy na najlepszych materiałach na ryku, które wliczone są w cenę zajęć. Używamy najdroższych niemieckich szkliw. Prace z gliny wypalamy 2 razy w piecach ceramicznych, dzięki czemu stają się 100% ceramiką. Gotowe prace, po 4 tygodniowym procesie twórczym, dzieci zabierają do domu. Każdego uczestnika bez względu na wiek i umiejętności, od podstaw i w przystępny sposób wprowadzimy w świat ceramiki.

Zajęcia prowadzą absolwenci i studenci Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Ilość miejsc ograniczona. Przy większej ilości dzieci chętnych istnieje możliwość uruchomienia drugiej grupy. Zapraszamy do zapisu pod numerem telefonu 531 538 338.

Lokalizacja

93-219 Łódź
ul. Tatrzańska 42/44

E-mail

kontakt@szymonekancymonek.pl

Telefon

42 252 89 00, 518 69 88 69