PÓŁKOLONIE

Odsłony: 5797

To nie będą zwykłe półkolonie! Wspólnie przeniesiemy się do świata, w którym postaci z fantastycznych opowieści będą jedynie „pretekstem” do geograficznych, technicznych a nawet i historycznych odkryć, których dokonywać będą Państwa dzieci.

Będziemy poznawać historię oraz egzotyczną kulturę w świecie NIJAGO, STAWARS i AVENGERS.  Nowoczesna technologia będzie stała przed dziećmi otworem – kluczem będą nasze autorskie zajęcia. Moduły Programowanie w świecie Minecraft będą pomostem, po którym będziemy przechodzić do świata Ninji, bohaterów Star Wars czy też bohaterów AVENGERS.

Scenariusze naszych zajęć podczas półkolonii będą nowe, opracowane specjalnie z myślą o Półkoloniach w SZYMONKU ANCYMONKU.
 

·         Programowanie w świecie Minecraft na modach opartych o przygody Ninja

·         Programowanie w świecie Minecraft na modach opartych o przygody StarWARS

·         Programowanie w świecie Minecraft na modach opartych o przygody AVENGERS


Zajęcia 2 h dziennie  godz.11.00 - 13.00

Na naszych zajęciach dzieci będą pracowały przy komputerach, dlatego program warsztatów został przygotowany wyłącznie dla dzieci od 6 lat lub starszych.
 
Chcielibyśmy, by wracając do domu każde dziecko mogło powiedzieć "Jestem supermądry jak Iron Man" czy "Jestem dzielna zupełnie jak Kapitan Ameryka!". Na naszych półkoloniach dzieci wcielą się w superbohaterów by bawić się, odkrywać i poznawać swoje własne "supermoce". Chcemy rozwijać w nich pasję do poznawania otaczającego świata, aby w przyszłości chciały sięgać po więcej! Naszym celem jest pokazanie dzieciom, że nauka nie jest nudna - jest super!

RAMOWY PROGRAM DNIA:

7:00 - 8:00 - zbiórka
8:00 - 8:30 - cznności higieniczne, przygotowanie do śniadania
8:30 - 9:00 - śniadanie
9:00 - 11:00 - omówienie planu dnia, gry i zabawy integracyjne dostosowane do wieku dzieci, gry planszowe, spacer do parku, warsztaty, wyjście do kina, na trampoliny, na kręgle
11:00 - 13:00 - zajęcia z programowania Minecraft
13:00 - 13:15 - czynności higieniczne, przygotowanie do obiadu
13:15 - 13:45 - obiad
13:45 - 15:45 - gry i zabawy integracyjne dostosowane do wieku dzieci, gry planszowe, spacer do parku, warsztaty
15:45 - 16:00 - podwieczorek
16:00 - 17:00 - czas wolny, odbiór dzieci

Kategoria: